piknik fundacja

Fundacja Veritas serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie!

„Łap słońce z Fundacją Veritas” pod takim hasłem spotkamy się 10 lipca ze wszystkimi chętnymi dzieciakami w wyjątkowym miejscu, jakim jest Hydroplan Beach Bar. Jakie atrakcje tam na Was czekają? Strefa kreatywna, konkursy z nagrodami, warsztaty – to i wiele innych atrakcji czeka na Was na miejscu!

Zapraszamy do udziału dzieci, rodziców, dziadków oraz wszystkich tych, którzy mają ochotę na wspólne spędzenie czasu razem z nami. Wydarzenie ma charakter otwarty i jest całkowicie bezpłatne! Czekają na Was wiele atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, baseny z kulkami, byk rodeo, strefy kreatywne, dostosowaliśmy atrakcje dla dzieci w każdym wieku, mini turniej piłkarski, rowerki wodne oraz wspólne pieczenie kiełbasek.

fundacja piknik

WEŹ UDZIAŁ W PIKNIKU PEŁNYM SŁOŃCA

Odbędą się także konkursy z nagrodami, wspólne przeciąganie liny, rzuty wodnymi balonami do celu, wspólne ćwiczenia i joga, duże bańki mydlane, koło fortuny z nagrodami, zdjęcia na ściance z maskotką Fundacji oraz warsztaty i prezentacje na partnerskich stanowiskach. Na miejscu dostępna będzie strefa gastronomiczna oferująca jedzenie i picie.

Punktem kulminacyjnym będzie przekazanie ogromnego wspólnego obrazu stworzonego przez wszystkie dzieci na rzecz Wrocławskiego Centrum Seniora oraz Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. Tym samym chcemy pokazać , jak pięknie jest łączyć pokolenia.

Na wydarzenie zostaną zaproszeni również podopieczni fundacji Veritas z Domów Dziecka, aby wspólnie z mieszkańcami Wrocławia integrować się poprzez wspólną zabawę. Wydarzenie zakończy ogłoszenie wyników poszczególnych konkursów oraz wręczenie nagród.

piknik fundacja veritas

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA:

• Miejsce: Hydroplan Beach Bar, ul. Stanisława Kunickiego 71, 54-616 Wrocław (Muchobór).
  • Data:07.2021 (sobota) godz.10-16.
  • Wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatne.
  • Link do wydarzenia na Facebooku:https://www.facebook.com/events/969510023889608
  • Punkt specjalny wydarzenia: KONCERT KUBY ZABORSKIEGO — zwycięzcy V edycji programu Must Be The Music.

Zapraszamy do udziału dzieci, rodziców, dziadków i wszystkich, którzy są chętni na wspólną zabawę!