Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby na darmowe zajęcia z judo!

Akademia Potencjałów to miejsce, w którym każda chętna osoba może rozwinąć swój sportowy talent. Dlatego rozszerzamy ofertę zajęć i uruchamiamy zapisy na kurs judo dla dzieci oraz młodzieży.

Co to za warsztat?

Judo to znacznie więcej niż japońska sztuka walki. Dzięki tym zajęciom dzieci staną się bardziej sprawne, wytrwałe, odpowiedzialne i pewne siebie. Judo w Akademii Potencjałów jest sportem ogólnorozwojowym, kształtującym wytrzymałość, zręczność, szybkość oraz koordynację.

Treningi sprawiają, że dzieci od najmłodszych lat wytrwale rozwijają cechy motoryczne, a jednocześnie uczą się wzajemnego szacunku oraz empatii. Dlatego zachęcamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w naszych zajęciach. Być może judo okaże się Waszą nową pasją?

Szczegóły dotyczące zajęć:

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 8 do 16 roku życia. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe: 8-12 lat oraz 13-16 lat. Zajęcia prowadzone będą raz w tygodniu pod okiem wykwalifikowanego instruktora oraz trenera Gocha Bejanishvili.

Czas trwania:

Zajęcia będą trwały 60 minut. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszych zgłoszeń. Zajęcia odbywać się będą w Combat Sambo, pod adresem – Drukarska 36.

Dni oraz godziny zostaną ustalone na podstawie otrzymanych zgłoszeń (w formularzu należy podać preferowany dzień i godzinę zajęć. Można dokonać wielokrotnego wyboru). Osobom zainteresowanym dajemy też możliwość organizacji profesjonalnego przygotowania do zawodów sportowych

Prowadzący zajęcia:

Gocha Bejanishvili – wielokrotny mistrz Gruzji, Związku Radzieckiego oraz laureat turniejów europejskich w judo, sambo i czidaoba. Od kilku lat z sukcesem prowadzi własny klub sportowy na wrocławskich Krzykach. W swojej ofercie ma zajęcia dla uczestników o różnym stopniu zaawansowania, skierowane do wielu grup wiekowych.

Więcej informacji na temat zajęć pod numerem telefonu: 533 873 915. Można też skontaktować się z nami mailowo: rekrutacja@fundacja-veritas.pl

Zapraszamy do zapisów!